A TÁRS Szociális Intézmény 

Hajdúszoboszló, Baross utca 25/A 

Pszichiátriai betegek nappali ellátása 

Hajdúszoboszló városában Hajdú-Bihar megyei ellátási területtel szociális szolgáltatást nyújt az arra rászorulók részére. 

A nappali ellátás célja elsősorban a tizennyolcadik életévüket betöltött, fekvőbeteg gyógyintézeti kezelést nem igénylő, – saját otthonukban élő pszichés problémákkal küzdő pszichiátriai betegek részére biztosít lehetőséget, napközbeni tartózkodásra, kikapcsolódásra különféle szabadidős és fejlesztő tevékenységekre. Célunk, hogy a pszichiátriai betegek, mentális problémákkal küzdők – a szociális szakemberek segítségével – a mindennapi életvitelükben komplex segítséget kaphassanak. 

Az Intézmény nyitvatartási rendje: 

Munkanapokon: 08.00 – 16.00 

Elérhetőség:06 (52) 477-696 e-mail: tarsszakklub@freemail.hu 

4200 Hajdúszoboszló, Baross utca 25/A 

Szolgáltatásunk térítésmentes! 

Fogyatékos személyek nappali ellátása 

Szolgáltatásunk célja a célcsoport számára a nappali elfoglaltságának megszervezése, a szabadidő hasznos és tartalmas eltöltéséhez szükséges feltételek biztosítása, általános egészségi- és pszichés állapotának megfelelő mértékű gondozás-biztosítása. A családi és társadalmi kapcsolatok fenntartásához, az elszigetelődés elkerüléséhez szükséges támogatás nyújtása. 

Ellátási terület: Hajdú-Bihar megye 

Az Intézmény nyitvatartási rendje: 

Munkanapokon: 08.00 – 16.00 

Elérhetőség:06 (52) 477-696 

4200 Hajdúszoboszló, Zrínyi utca 5. 

Szolgáltatásunk térítésmentes! 

Leave a Reply